Про компанiю

Місія підприємства | Ключові переваги | Історія компанії | Достягнення | Співпраця 

Міжнародний холдинг ТОВ «МАГ-2000» займається виробництвом новорічних та різдвяних товарів, здійснює оптовий продаж своєї продукції, а також надає супутні послуги у сфері інтер'єрного та муніципального декорування. Компанія є одним із найбільших підприємств у Східній Європі та СНД.

Підприємство здійснює роботу в таких напрямках:

Виробництво штучних ялин.
Виробництво новорічної мішури.
Виготовлення різдвяної хвойної продукції.
• Оптовий продаж власної продукції.
• Декор інтер'єрів офісів та будинків.
• Муніципальний декор.

 

Місія підприємства

Виготовлення святкової продукції потребує креативного підходу та майстерної майстерності. Дизайнери компанії використовують кращі живі ялинки, сосни, ялинки як зразок для своїх творінь. А також, створюють вироби, які не відрізнити від природних прототипів.
Завдання підприємства – забезпечення клієнтів широким асортиментом високоякісної, екологічної та оригінальної святкової продукції. Ми створюємо унікальні товари, сповнені витонченої краси, і тим самим даруємо людям радість у момент тежства.

Ключові переваги

Один із основних напрямків діяльності ТОВ «МАГ-2000» – крупнооптовий продаж продукції: штучних ялинок, мішури, різдвяних вінків, хвойних куль і сіток, ялинкових арок та пірамід.

    Унікальний дизайн та широкий асортимент. У виробничому процесі беруть участь професійні дизайнери, які створюють різноманітні та привабливі святкові прикраси. Сучасне обладнання дозволяє точно втілювати їхні ідеї, навіть найнестандартніші. Каталог продукції постійно поповнюється.
    Екологія та безпека. Розробка продукції здійснюється за вищим стандартом якості ISO 9001-2000. У виробництві використовується лише екологічно чиста сировина. Готові товари відповідає міжнародним вимогам пожежної та екологічної безпеки, що підтверджується європейськими сертифікатами вогнестійкості .
    Мінімальні терміни виробництва. Сучасні технології та обладнання, що використовується підприємством, дозволяють оперативно випускати типову та нестандартну продукцію.
    Швидкі поставки. Наявність кількох виробничих баз у трьох країнах та торгових представництв у п'яти державах дозволяє доставляти продукцію у мінімальний термін.
    Професійна команда. Понад 700 осіб працюють, щоб виробляти високоякісну безпечну та унікальну продукцію, а також вчасно постачати її клієнтам. Компанія тісно співпрацює з представниками великих магазинів, торгових мереж та дрібних пунктів продажу.  

З чого все починалося?

У далекому 1993 році невеликий польський завод МАГ випустив першу штучну ялинку. Фахівці підприємства поступово нарощували виробництво, розширювали асортимент, удосконалювали якість продукції, шукали нових партнерів.

У результаті кропіткої роботи у 2000 році було зареєстровано торговельну марку новорічної продукції «МАГ-2000». Того ж року підприємство перетворилося на великий польсько-український холдинг. Новий завод було відкрито у Києві.

 

Досягнення компанії

Сьогодні ТОВ «МАГ-2000» є найбільшим у СНД міжнародних холдингом, що займається виробництвом новорічної та різдвяної продукції. Компанія має три власні заводи в Польщі, Україні, а також шість оптових торгових представництв у п'яти країнах. У холдингу працює понад 700 високопрофесійних співробітників.

 

Співпраця

Продукція підприємства експортується більш ніж у 15 країн світу, включаючи Литву, Латвію, Ізраїль, США, Німеччину, Австрію тощо.

 

 

Повернутися вгору ↑