Новини

CHRISTMASWORLD 2023
15.03.2023
Як провідна міжнародна виставка сезонних і святкових прикрас, Christmasworld з 26 по 30 січня 2024 року відкриває ефективні можливості дизайну для своїх цільових груп, щоб знову і знову дивувати клієнтів новими асортиментними комбінаціями та презентаціями. Для нової синергії, яка пропонує додаткову цінність.
Christmasworld 2020
15.01.2020
Christmasworld – міжнародна виставка товарів для святкового оформлення. Виставка проводиться щорічно у Франкфурті та представляє останні товари та тенденції для всіх свят, пропонуючи інноваційні концептуальні ідеї для декорування великих майданчиків та майданчиків просто неба у роздрібній та оптовій галузях, торгових центрах, на ринках товарів DIY.
Christmasworld 2019
13.03.2019
Вже всьоме Група Компаній МАГ-2000 взяла участь у щорічній виставці ChristmasWorld 2018 у Fraknkfurt Messe (Франкфурт, Німеччина).
Виставка ChristmasWorld 2018
03.03.2018
Christmasworld 2018 – міжнародна виставка товарів для святкового оформлення. Вже вшосте Група Компаній МАГ-2000 взяла участь у щорічній виставці ChrismasWorld 2018 у Fraknkfurt Messe (Франкфурт, Німеччина).
Живі та штучні ялинки: яку обрати?
24.12.2017
Новий рік приносить із собою приплив гарного настрою, море радості, сміху та веселощів. І в той же час з'являється багато клопоту. Купівля подарунків, підготовка святкового столу, запрошення гостей – все це потребує багато часу та трудових витрат. Одне з головних питань, яке мучить багатьох господарів у зимові свята, пов'язане з прикрасою житла.
Новий рік та діти
21.12.2017

Новий рік – це свято, яке дарує можливість повернутися у дитинство. Тепла святкова атмосфера, сім'я, що зібралася та одним столом щорічно і, звичайно ж, урочисто прикрашена ялинка. Однак ті, у кого є маленькі діти, які повзають по всьому будинку або недавно навчилися ходити, то ялинка може становити реальну загрозу їхньому життю.

Як вибрати новорічну гірлянду
30.11.2017
Якщо вам дали завдання «лише» підібрати гірлянду для житлового або нежитлового приміщення, не радійте завчасно. Є проблема: те, що прийме новорічна ялинка, не можна вішати на вікно. Те, що передбачено для вулиці, виглядатиме смішно вдома. Видів гірлянд настільки багато, що легко заплутатися. Але ми вам допоможемо зробити так, щоб ваш похід магазинами був легким і продуктивним.
Найкращий спосіб швидко прикрасити будинок
17.12.2017

Зимові свята – чудова нагода перетворити свій будинок. Однак далеко не всі мають час на створення святкової атмосфери. Якщо у Вас немає часу на святкові турботи на кшталт прикраси будинку чи офісу, пропонуємо найпростіший варіант, як це можна зробити.

Правила безпеки при поводженні з ялинкою на Новий рік
18.12.2017
На жаль, часом новорічні свята затьмарюються неприємними подіями та надзвичайними подіями. У всьому винні піротехніка, нетверезі веселощі і... штучні ялинки.
Ідеї для незвичайних подарунків на Новий рік
06.12.2017
Коли настають зимові свята, нас відразу ж долають клопоти. Щоденник розривається від великої кількості великих та дрібних справ. Всі вони однаково важливі та необхідні: потрібно купити штучні ялинки для свого та батьківського будинку, придбати продукти та приготувати святкову вечерю, а ще знайти для всіх подарунки, та такі, щоб родичі, діти, друзі та колеги не залишилися розчарованими.