Як вибрати новорічну гірлянду

30.11.2017

Якщо вам дали завдання «лише» підібрати гірлянду для житлового або нежитлового приміщення, не радійте заздалегідь.  Є проблема: те, що прийме новорічна ялинка, не можна вішати на вікно. Те, що передбачено для вулиці, виглядатиме смішно вдома. Видів гірлянд настільки багато, що легко заплутатися. Але ми вам допоможемо зробити так, щоб ваш похід магазинами був легким і продуктивним.

На вулицю
Лише кілька років тому наші жителі почали копіювати різдвяну звичку Заходу прикрашати свої будинки. Деякі, як у «Простоквашино», люблять вбирати дерева, які знаходяться на території двору. Ви бачили, наскільки чудово виглядають вогники на звичайному дереві?

Однак не варто вішати на звичайні гілки «домашні» ліхтарики, якщо дерево стоїть на вулиці. Ви можете без побоювання повірити будь-які   штучні гірлянди, але не електричні, тому що вуличні електричні особливі, вони мають додаткові параметри:

- Стійкість до морозу (не пошкодиться при мінусовій температурі).

- Стійкість до снігу (що немало важливо – до його ваги, яка іноді дуже велика).

- Стійкість до вологи (навіть дрібна крапелька не повинна проникнути всередину системи).

Часто вуличні гірлянди більші за домашні, і шнур у них довший за – щоб можна було використовувати розетку, яка знаходиться у приміщенні.

Пам'ятайте, що навіть найбільша гірлянда повинна мати потужність не більше IP26.


До кімнати
Найчастіше в інтер'єрі у нас прикрашають вікна. Спеціально для цього розроблені гірлянди, провід яких має вигляд сіточки. Її ви розсовуєте, як гармошку, і кожен із країв приклеюєте скотчем до скла або рами.

Також існують гірлянди-дощі: до одного (основного) дроту прикріплюється безліч інших (коротких) різної довжини. Такі добре виглядають, якщо прикріплювати їх не до вікна, а до стіни – щоб вільні кінці бовталися, перебуваючи там, де зазвичай знаходяться фіранки.

Також вони добре виглядають на стелі – вдома ви так навряд чи прикрасите, а для кафе чи школи така прикраса буде чудовою.

На ялинку
Тут важливо не заощадити та не помилитися з метражем. Як показує практика, середня висота ялинки – ndash; близько 1,5 метра. На ринках і в магазинах вам сміливо запропонують три-чотири-п'ятиметрові гірлянди. Однак у разі півтораметрового деревця достатньо і 2-2,5 метра.

Прослідкуйте, щоб провід був максимально товстим. Справа в тому, що він дуже часто плутається між ялиновими лапками. Якщо не розрахувати силу і смикнути сильніше, у вас в руках виявиться одна частина гірлянди, а на ялинці друга. Полагодити таке складно і, напевно, простіше придбати нову.

Ще раз нагадуємо, що потужність гірлянди (будь-якої) не повинна перевищувати значення 26, інакше вона становитиме реальну небезпеку.