Живі та штучні ялинки: яку обрати?

24.12.2017

Новий рік приносить із собою гарний настрій, море радості, сміху та веселощів. І в той же час з'являється багато клопоту. Купівля подарунків, підготовка святкового столу, запрошення гостей – все це потребує багато часу та трудових витрат. Одне з головних питань, яке мучить багатьох господарів у зимові свята, пов'язане з прикрасою житла. Яку новорічну ялинку купити? Кому віддати перевагу: зеленій красуні з самої хащі чи її сестриці, що зійшла з конвеєра заводу?

Спогади – це запахи

Людська пам'ять дуже пов'язана з почуттями. Особливо з нюховими рефлексами. Ми асоціюємо багато подій свого життя із супутніми ним запахами. Кожен згадає чудове літо, проведене у санаторії, почувши аромат соснового лісу. Будь-хто захоче з'їздити на дачу, почувши солодкий запах ягід.

Справжня жива ялинка – теж свого роду нюховий маячок, що дозволяє надовго запам'ятати святковий настрій та викликати легку ностальгію про минулі роки. Втім, штучні дерева часто запилюються на виробництві спеціальними ефірними та парфумерними оліями, тому вони теж цілком здатні виділяти аромат, немов зроблені зі справжньої хвої.

Природна краса чи дизайнерська строгість?

Виробництво штучних ялинок далеко просунулося з часів радянських виробів із дроту, схожих на дивно вбраних фриків. Нині вони – зразок ідеального стилю, форми та краси. Але чи вам так потрібен ідеал? Можливо, краще звернути увагу на щиру природну недосконалість?
Живі ялинки, вирощені в лісових угіддях, нагадують про давні традиції наших предків. Звичайно, штучні ялинки теж часто роблять з навмисними спотвореннями, щоб форма була наближена до природного, а не рукотворного. І все одно із живими ялинками їх не порівняти.

Важливі переваги та головний секрет

Всі ми чули ці факти тисячу разів. Нам розповідали, що купуючи штучну ялинку, ми зберігаємо природу. Повідомляли, що створена на фабриці хвоя не обсипається і не завдасть багато клопоту. Дивували довговічністю рукотворних дерев. Але правда полягає в тому, що всі ці моменти можна заперечити.

Скільки б штучних ялинок ми не купували, будуть й інші люди, які віддадуть перевагу натуральним. Більше того, ялинки на ринках спеціально вирощуються на продаж. Отже, ідея збереження природи стає надто ефемерною. Довговічність пластмасових ялинок теж спірна: при неправильному зберіганні та догляді штучна ялина може зіпсуватися і за один сезон.

Важлива лише практичність. Якщо вам зручніше купити ялинку раз і назавжди – завітайте до найближчого магазину. Але якщо ви суворо дотримуєтеся традицій, тоді ваша дорога щорічно лежить на ялинковий базар.

Вибрати штучну ялинку або гірлянду

Для замовлення продукції телефонуйте за контактними телефонами:

Телефон: +38 (044) 544-95-95
Факс: +38 (044) 544-97-03
Інформація для оптовиків написати листа