Найкращий спосіб швидко прикрасити будинок

17.12.2017

Штучні ялинки  легше встановлювати, за ними не доведеться щодня прибирати плюс до всього у будь-який зручний та незручний момент їх можна буде перемістити в інше місце. Для початку вирішіть, чого Вам хочеться більше: кілька маленьких ялинок або одну, але високу. Висока буде добре виглядати в маленькій кімнаті, не захаращуватиме її і повністю забезпечить святковий настрій. Також висока ялина добре виглядатиме в центрі великого приміщення. Однак не завжди є можливість встановлення у центрі зали. У цьому випадку краще придбати кілька невеликих ялинок.

Якщо Ви прикрашаєте велике приміщення – є сенс придбати кілька ялинок (інакше одна-єдина ялинка «загубиться» і зникне святкова атмосфера), тому краще придбати кілька і поставити в кожен кут або вздовж кожної стіни.

Як прикрас вибирайте те, на що не доведеться витратити багато часу. Серед таких – мішура. Достатньо придбати кілька її видів і більше не турбуватися про ялинкові прикраси. Прикраса мішурою не займе багато часу і в короткий термін зробить зі звичайної кімнати святкове приміщення.