Новий рік та діти

21.12.2017

Новий рік – це свято, яке дарує можливість повернутися у дитинство. Тепла святкова атмосфера, сім'я, що зібралася та одним столом щорічно і, звичайно ж, святково прикрашена ялинка.

У жодному разі не треба позбавляти себе свята, тим більше, малюк відчуває, який настрій у його батьків, та якщо він буде сумним, пониклим, нікому від цього краще не стане.

Якщо і у Вас є така проблема (яка, на наш погляд, не проблема в принципі) і Ви не хочете позбавляти себе та своїх близьких цього Нового року (який не може обійтися без ошатної ялинки), то можна купити штучну ялинку. Вона буде міцно стояти на рівній поверхні, її голки не будуть обсипатися (та й у принципі, її голки – м'які, а не колючі, як на натуральних ялинках). Мало того, штучні дерева (на відміну від натуральних) практично ніколи не викликають алергії.

Кращою прикрасою стане мішура, а не скляні іграшки, що б'ються. Прикрашати ялинку мішурою варто злегка недбало – так, щоб у випадку, якщо малюк ухопиться за кінчик мішури і потягне її, вона легко злізла б з дерева. Щоб ялинка не виглядала сиротливо, придбайте відразу кілька видів мішури (щоб вона була хоча б різна за кольором).

Не позбавляйте себе свята за жодних обставин! Вдалих Вам свят!!!