Ідеї для незвичайних подарунків на Новий рік

06.12.2017

Коли наступають зимові свята, нас відразу ж долають клопіт. Щоденник розривається від великої кількості великих і дрібних справ. Всі вони однаково важливі та необхідні: потрібно купити штучні ялинки для свого та батьківського дому, придбати продукти та приготувати святкову вечерю, а ще знайти для всіх подарунки та такі, щоб родичі, діти, друзі та колеги не залишилися розчарованими.

Звичайно, догодити всім практично неможливо. По-перше, на це не вистачить жодного бюджету. По-друге, часом складно вгадати і навіть з'ясувати, чого саме хотіла б людина як подарунок на Новий рік. Проте вихід є. Не обов'язково обдаровувати всіх знайомих дорогими речами. Можна збагнути щось просте, миле і в той же час незвичайне.

Загадкова самодіяльність

Можливо, колись у школі ви плели дивовижні фігурки із соломки? Чи добре вишивали? Або вирізали по дереву неймовірні візерунки? Настав час згадати минуле і взятися за справу. Інтернет має багато інформації про те, як створити саморобний сувенір. Перегляньте відео-курс або почитайте ілюстровану статтю. Ви не тільки відновите в пам'яті старі навички, але й зможете швидко створити щось оригінальне.

За сувенірами!

Якщо ж вам не довелося займатися художньою творчістю – не біда! Є й інші способи знайти потрібний подарунок. Наприклад, сувенірні лавки, в яких завжди можна відкопати щось незвичайне та дивовижне. Напевно вам доведеться відвідати не одного стариків і дизайнерів. Зате ви заповните свій подарунковий мішок приємною дрібницею, яка обов'язково здивує ваших друзів і займе гідне місце у їхніх інтер'єрах. Світильники, магніти на холодильники, письмове приладдя та багато іншого. Не обмежуйте фантазію та не шкодуйте часу на пошуки!

Талісмани для захоплених

Коли ви знаєте про конкретні захоплення ваших друзів, вибирати та вручати подарунки набагато легше. Ви можете купити щось просте і невигадливе, але пов'язане з хобі знайомого, і придумати сувеніру власний сенс. Наприклад, якщо ваш друг журналіст - подаруйте йому зручну і красиву ручку, сказавши, що їй-то він напевно писатиме тільки одні шедеври. Або раптом ваш приятель водій. Тоді купіть йому кермо для комп'ютерних ігор: нехай відчує кайф від неймовірної швидкості!

Новорічна атрибутика

І, звичайно, найочевидніші подарунки пов'язані з традицією святкування Нового року. Гірлянди, кулі, мішура – ​​все це може стати славною прикрасою у будинку ваших друзів. Виробництво штучних ялинок теж підкидає безліч ідей: гарні вінки, ялинки та інша хвойна продукція. Є з чого вибирати!